Grammy ödüllü sanatçı Adele, The Colosseum at Caesars Palace'ta devam eden hafta sonu programı kapsamında en sevilen şarkılarıyla izleyicilere serenat yaptı.

TikTok'ta yayımlanan yeni bir videoda Adele, 2015'in hit parçası When We Were Young'ı seslendirerek kalabalığın arasından geçerken, ön tarafa yakın yaşlı bir adamın telefonunda eşinin fotoğrafını açtığı görülüyor.

Daha sonra 34 yaşındaki Britanyalı şarkıcı sahnede 2011 çıkışlı parçası Someone Like You'yu söylerken, açıkça adama hitap ederek şarkıyı ona adıyor.

Adele, yüzünde kocaman bir gülümsemeyle şöyle dedi: Bu sizin için efendim, bana telefonunda eşinin fotoğrafını gösteren kişiye.

Daha sonra Adele hayranlarıyla konuşmak için konsere ara verdi. "Kalabalığın arasından geçerken" diye söze başlayan ünlü şarkıcı gözyaşlarını tutabilmek için nefes aldıktan sonra, "Keşke benim görebildiklerimi siz de görebilseydiniz çünkü ben her gece birkaç kişiyle konuştuğumu biliyorum" dedi.

Sözlerine, "Ama sonra insanların küçük hikayelerini görüyorum" diye devam eden şarkıcı, parmağıyla işaret ederek "Ve bir adam vardı. Orada duruyor, telefonunu tuttuğunu görebiliyor musunuz?" dedi.

Adele, "Sanırım telefonundaki eşi ve onun burada olduğunu sanmıyorum. Ve bu beni gerçekten çok etkiledi" diye gözleri dolmuş halde ekledi.

Şarkıcı, "Görünüşe göre burada tek başınasınız" dedi.

Başınız sağ olsun. Ve oraya gidene kadar bana gösterdiğiniz şeyi fark etmediğim için çok üzgünüm.

Adele sözlerini, "Buradan geçerken insanların hayatlarından küçük kesitler görüyorum ve bu çok güzel" diye tamamladı.

Pazar günü (5 Ocak) 2023 Grammy ödül törenine katılacak şarkıcı, burada Yılın Kaydı, Yılın Şarkısı ve Yılın Albümü olmak üzere en üst kategorilerde Beyoncé'ye karşı yarışacak.

Grammy Ödülleri, 5 Şubat Pazar günü Los Angeles'taki Crypto.com Arena'dan canlı yayımlanacak. (INDEPENDENT TÜRKÇE)