Corona virüsü salgınının en yoğun olduğu dönemde İngiltere'nin sağlık bakanı olarak görev alan Matt Hancock, Türkiye'de kıyafet alışverişi yaparken görüntülendi.

İngiliz kamuoyu, ülkenin  eski sağlık bakanı olduktan sonra televizyonda yayınlanan yarışma programına katılan Matt Hancock’u konuşmaya devam ediyor…

Corona virüsü salgınının en yoğun olduğu dönemde ülkenin sağlık bakanı olarak çalışan Hancock’un Kapalıçarşı civarında kıyafet baktığı görüntüler ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler ise yeni bir tartışmayı başlattı.

Eski sağlık bakanının turizm döneminin dışında İstanbul’da görüntülenmesine dikkat çeken bazı sosyal medya kullanıcıları, “Eski bakan saç ektirmeye gitmiş olabilir mi” sorusunu sordu.

Prenses Diana'nın elbisesine 600 bin dolar Prenses Diana'nın elbisesine 600 bin dolar

Bazı kullanıcılar özellikle son dönemde Türk Lirası’nın İngiliz poundu karşısında değer kaybetmesiyle birlikte çok sayıda insanın ya saç ektirmeye ya da dişlerini yaptırmaya gittiğini belirterek, “Ya saç ektirecek ya da dişlerini yaptıracak. Bunun başka bir açıklaması yok” dedi. (SÖZCÜ)