30 yıl önce flört ettiği Amerikalı film yapımcısı Jon Peters ile 2020'de gizli bir törenle evlenen Playboy modeli ve Sahil Güvenlik (Baywatch) yıldızı Pamela Anderson’ın evliliği sadece 12 gün sürdü. 77 yaşındaki Peters ve 55 yaşındaki Anderson'ın evliliği çok kısa sürse de arkadaşlığı devam ediyor.

NTV'nin aktardığına göre Variety dergisine konuşan Peters, "Pamela'yı her zaman seveceğim. O, her zaman kalbimde. Vasiyetimde Pamela'ya 10 milyon dolar bırakacağımı yazdım. O, bunu bilmiyor bile. Hatta kimse bilmiyor, bunu ilk kez burada açıklıyorum" dedi.

Peters, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda da Anderson’ın son 40 yılda ilgi duyduğu tek kadın olduğunu söyleyerek, “Pamela bir sanatçı olarak hiçbir zaman tam potansiyelini ortaya koymadı. Henüz gerçek bir şekilde parlamadı. Görülenden çok daha fazlası var ya da onu bu kadar sevemezdim” demişti.

“Her yerde güzel kızlar var. Bu 35 yıl boyunca kendime birini seçebilirdim” diyen Peters, “Ben sadece Pamela’yı istedim. Bana ilham veriyor. Onu hak ettiği şekilde koruyacak ve ona öyle davranacağım” ifadesini kullanmıştı.

Anderson da eşi için yazdığı şiirde “Jon Hollywood’un orijinal ‘kötü çocuğu’. Kimseye benzemiyor. Onu aile gibi çok seviyorum. Hayatı beni korkuturdu. Pek çok kız için öyledir. Artık hayatını daha fazla gördüm ve farkına vardım. Başından beri oradaydı. Asla başarısız olmadı. Şimdi ben hazırım, o da hazır. Birbirimizi anlıyor ve birbirimize saygı duyuyoruz. Birbirimizi koşulsuz seviyoruz. Şanslı bir kadınım. Tanrı’nın bir planı olduğunun ispatı” ifadelerini kullanmıştı.