1 gün önce GÜNCEL

Mehmetçik Büyükkonuk Belediyesi tarafından işletilecek Bafra Halk Plajı Bostancı Beach Restaurant, dün düzenlenen törenle açıldı.

1 gün önce EKONOMİ

Tesla hisselerindeki düşüş nedeniyle yılbaşından bu yana serveti en çok eriyen milyarder Elon Musk oldu. Facebook, Instagram ve Whatsapp'ın sahibi Mark Zuckerberg ise aynı dönemde en çok zenginleşen isim...

1 gün önce SAĞLIK

İki yıllık bir sürede 64 kilo vermeyi başaran bir kadın, forma girmesine yardımcı olan taktiği paylaştı.

1 gün önce DÜNYA

Birçok ülke gerilimin bölge genelinde tırmanabileceği endişesiyle İran ve İsrail'e itidal çağrısında bulunuyor.

1 gün önce LONDRA

Oxford Üniversitesi'nin bir sanat galerisinden dört yıl önce çalınan, 1640'ların sonlarına ait Salvator Rosa resmi, Romanya'daki bir polis baskınıyla ele geçirildi.

1 gün önce DÜNYA

Cuma günü, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın tarihi "sus payı" davasının görüldüğü mahkeme binası önünde kendini yakan kişi hayatını kaybetti.

1 gün önce GÜNCEL

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier ve beraberindeki üst düzey heyet, Türk-Alman diplomatik ilişkilerinin 100 yaşını doldurması vesilesiyle Türkiye'de temaslarda bulunacak. Program İmamoğlu ile başlayıp Özel ile bitecek.

1 gün önce EKONOMİ

Fitch, Türkiye’deki ekonomik gelişmeleri değerlendirmek üzere bir panel gerçekleştireceğini duyurdu.

2 gün önce LONDRA

Dünyanın en saygın konservatuarlarından biri olan ‘Royal College of Music’te yüksek lisans öğrencisi Işın Eray, yönetmenliğini Nikola Krstic’in yaptığı editörlüğünü İsmail Saike’nin üstlendiği ‘Istanbul’ filminin tanıtımı için ‘Glamour Istanbul’ adlı özel bir müzik besteledi.

2 gün önce DÜNYA

Hindistan'da halk, yaklaşık 6 hafta sürecek ve yaklaşık 1 milyar kişinin oy kullanacağı dünyanın en büyük genel seçimleri için bugün sandık başına gitmeye başladı.