DIŞ Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) çatısı altında faaliyet gösteren Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) tarafından düzenlenen ve DTİK’in en önemli faaliyetlerinden biri olan 10. DTİK Kurultayı bu yıl İstanbul’da Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Konuyla ilgili Türkiye’nin Londra Büyükelçiliği’ne bağlı Ticaret Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “10. DTİK Kurultayı ile ilgili katılımcıların konaklama masrafları DEİK tarafından karşılanacak olup katılımcı değerlendirme kriterleri aşağıdaki gibidir.
* Katılımcıların 3 gece için konaklamaları karşılanacaktır. (14 Eylül giriş, 17 Eylül çıkış)
* Misafirlerin rezervasyonu yapabilmeleri ve konaklama desteğinden faydalanabilmeleri için; Yurt dışından katılmaları, Geldiklerinde DTİK tarafından belirlenen otellerde konaklama yapmış olmaları,
* Kurultayın iki gününe de katılım sağlamaları, B2B görüşmeleri için ikinci günde de orada bulunmaları olarak sıralanmaktadır.
* Katılım için başvuru formunu https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1586/20491 üzerinden doldurabilir, Kurultay hakkında daha fazla bilgi edinmek için [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan 10. DTİK Kurultayı’nda...