LONDRA - Türkiye’de, Antalya’nın en büyük diş hastanelerinden olan Nanodent Sağlık Grubu, Londra merkezinde bir yeniliğe imza attı.

Londra’nın North Finchley ‘High Road, N12 8QA’ bölgesinde, ‘Nanodent Sağlık Merkezi’ adıyla hizmet verecek olan kliniğin Cumartesi günü yapılan açılış kurdelasını, kurucu ortaklar, Dr. Ali Göster, Özgür Şen, Nur Göster veÖzay Taşhan birlikte kesti.

HEDEF; 24 SAAT HİZMET VERECEK SAĞLIK MERKEZİ

Gerekli ruhsatlar alınıncaya kadar irtibat bürosu olarak faaliyet gösterecek olan klinik, altyapısının tamamlanmasının ardından tıbbi tedaviler gerçekleştirilecek. Bu süreçte tüm tıbbi tedaviler Türkiye'deki hastanede yapılacak.

Nanodent Sağlık Grubu Kurucu Genel Müdürü Özgür Şen, açılışta yaptığı konuşmada, “İngiltere’den gelen hastalarımız ve misafirlerimizin her an ihtiyaçlarını  ve sıkıntılarını aktarabileceği uzman ekipten oluşmuş üst düzey merkezimizi faaliyete geçirdik” dedi.

Hedeflerinin, birkaç uzman branşın bulunduğu 24 saat hizmet verecek bir sağlık merkezi haline getirmek olduğunun altını çizen Şen, “Merkezimizin ulaşılabilirliği, hizmet alanı ve donanımı kaliteli bir hizmeti sunmaya yeterli boyuttadır. Kurucu ortaklarımızdan Özay Taşhan ve ekibi her an İngiltere genelinden hastalarımızla irtibatta olacaktır” diye konuştu

TECRÜBELİ HEKİMLER GÖREV YAPACAK

Kurucu ortak diş hekimi Ali  Göster de tecrübeli hekimlerle İngiltere genelinde hizmet sunacaklarını belirterek şunları söyledi:

“Türkiye’de 25 yılın üzerinde tecrübemizi, kaliteli ve etik sağlık hizmetimizi İnglitere genelinde sunmayı amaçlıyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti, tedavi sonrası takibi ve tüm sorunlarına çözüm üretmek üzere bir sistemkurmaktayız.”

AÇILIŞTA İŞ İNSANLARI HAZIR BULUNDU

Nanodent Sağlık Merkezi’nin açılışında, hastane çalışınları vi Londra’da yerleşik iş insanlarından oluşan seçkin bir davetli grubu hazır bulundu.

Londra Nanodent Sağlık Merkezi’ne ulaşmak için iletişim bilgileri şöyle:

Tel: 023 504 13 33

Mobile: 0044 7514 238784 (Özay Taşhan)

e-mail: [email protected]

‘Hafız Mustafa,’ BBC’nin Prestijli ‘Good Food Ödülü’nün Sahibi Oldu ‘Hafız Mustafa,’ BBC’nin Prestijli ‘Good Food Ödülü’nün Sahibi Oldu

Web: https://www.nanodentturkey.com

Adres: 

869 Ground Floor High Roud

North Finchley London, N12 8QA

Editör: Mehmet Taisi Guzel