LONDRA - İzmir Ticaret Odası’nın orfanizasyonu ve Türkiye Ticaret Bakanlığı desteğinde, 28 Meclis üyeninin katılımıyla, UR-GE Gelinlik, Damatlık ve Abiye projesi kapsamında İngiliz firmalarla bir raya gelindi.

Londra şehir merkezinde, 23-26 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen “İkili İş Görüşmeler ve Yurtdışı Pazarlama Organizasyonu” faaliyeti kapsamında 28 üyemizden oluşan ticari heyet İngiliz alıcı firmalar ve tasarımcılar ile ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

Copthorne Tara Hotel London Kensington’da gerçekleşen etkinliğe 52 İngiliz firması katılım sağladı ve organizasyonda 300’den fazla görüşme gerçekleştirildi.

Güne yükselişle başlayan Dolar/TL 29,20 seviyesinde işlem görüyor Güne yükselişle başlayan Dolar/TL 29,20 seviyesinde işlem görüyor

İzmir Ticared Odası Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Salkım, Meclis ÜyesiHasan Koca, 16. Giyim Eşyaları İmalat ve Toptan Ticareti Grubu Komite Başkan Yardımcısı Engin Şentürk ile diğer üyeler katıldı.

AVRUPALI TÜRK MARKALAR BİRLİĞİ GÖRÜŞMESİ

UR-GE Gelinlik, Damatlık ve Abiye projesi kapsamında Londra’ya gelen iş insanları heyeti, temasları kapsamında Avrupalı Türk Markalar Birliği Başkanı Vehbi Keleş ve Genel Sekreter Mustafa Köker ile de bir araya geldi.

İngiltere’de sektörün durumu, ticari potensiyel ile iş fırsatları konusunda fikir alış verişi şeklinde gerçekleşen görüşmede, İTO Meclis Üyesi Meclis Üyesi Hasan Koca, ATMB Başkanı Keleş ve Genel Sekreter Köker’e günün anısına hediye takdim etti.

Samimi bir ortamda geçen görüşmede, iletişimin sürdürülmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Editör: Mehmet Taisi Guzel